АМТТ йде в ногу з часом! Підвісні стелі для медичних установ

Існує перелік медичних установ, в яких для проведення внутрішніх оздоблювальних робіт використовуються спеціальні матеріали з підвищеними вимогами до гігієни і які відповідають високим стандартам якості продукції. Це стосується не тільки стін, покриття для підлоги, вікон, але і стель. Саме такі касетні, рейкові, гратчасті, кубоподібні, екранні підвісні металеві стелі виробляються на заводі АМТТ (OPEN-CELL). На метал, який, використовується для їх виготовлення рейкових профілів, наноситься додатково спеціальна антибактеріальна фарба і при високій температурі спікається на поверхні стельових конструкцій. Такі стелі мають висновок СЕС.

Переваги антибактеріальних металевих рейкових і касетних підвісних стель OPEN-CELL від АМТТ:

  • Екологічно безпечні. Металева основа – високої якості – не виділяє запаху і токсичного випаровування, не викликають алергічних реакцій. Бактерицидне покриття, яке наноситься, на готову стельову конструкцію, перешкоджає розмноженню різних грибків, бактерій і іншої патогенної флори.
  • Легко монтуються. Для того щоб зібрати і встановити таку стелю не потрібна велика кількість робітників. Підвісні стелі OPEN-CELL нашого виробництва розроблені таким чином, щоб на її монтаж займав мінімальну кількість часу.
  • Зносостійкі і простота в догляді. Стелі підвісні OPEN-CELL виготовлені на власному заводі АМТТ (м.Київ) не бояться перепадів температур, впливу хімічних речовин і механічного пошкодження. Вони відрізняються високою стійкістю до несприятливих умов навколишнього середовища. Панелі очищаються за допомогою вологої ганчірки або губки, змоченою, в дезинікуючому розчині, або пилососом.
  • Пожежобезпечні. Металеві (алюмінієві і оцинковані) стелі розроблені для медичних установ відносяться до покриттів класу Г1 пожежної безпеки.
  • Звукоізольовані перфоровані стелі. Комфорт відвідувачів, працівників та людей, які знаходяться на лікуванні в будівлі, де встановлені такі стелі, забезпечується за рахунок високого коефіцієнту шумопоглинання.
  • Універсальні. У стельове покриття можна вмонтувати вентиляційні люки і додаткове освітлення. Конструкція дає можливість швидкого доступу до електричних кабелів і вентиляційних трубах, щоб провести екстрений ремонт в разі виникнення будь-яких неполадок.
  • Эстетично привабливі. Завод-виробник АМТТ пропонує великий вибір кольорової гами металевих стель, по шкалі RАL. Давайте забудемо про звичні білі палати – створюйте інтер’єр, який максимально підкреслить вашу індивідуальність і подарує відчуття тепла і комфорту вашим відвідувачам.
  • Доступність. Антибактеріальні підвісні стелі виготовляються на власному виробництві АТММ в Україні (Київ), а це значить, що їх ціна значно нижче зарубіжних аналогів такої ж якості.

Стелі OPEN-CELL призначені для установлення в лікарнях, поліклініках, медичних центрах, лабораторіях, операційних, аптеках, маніпуляційних кабінетах, хірургічних приміщеннях, санаторіях, готелях і т.п. Замовити і купити продукцію можна у нас на сайті. У разі виникнення питань ви можете звернутися до наших консультантів.

CONTACT PROFESSIONALS

DO YOU HAVE QUESTIONS? WRITE US: