Стеля Грільато: алюмінієва або оцинкована. Що вибрати?

У даній статті ми познайомимося з відмінностями оцинкованої і алюмінієвої стелі Грильято. Для команди заводу АМТТ дуже важливо, щоб клієнти мали повну інформацію про ці два типи стель Грильято.

Головна і основна відмінність – це ціна грильято за м2

Тепер варто розібратися: з чим може бути пов’язана різниця в ціні більш ніж 30%?!

Якщо Ви хочете придбати Грільято, безсумнівно проводите моніторинг цін на цей вид стель і в результаті можна побачити таку різницю в ціні на ринку. Багато цьому дивуються, а деякі навіть грішать на несумлінність постачальників підвісних стель.

Перш, ніж здійснити запит прайсу або ціни, уточніть матеріал стелі: алюміній або оцинкована сталь.

На певному етапі проектування стелі об’єкта (торговий центр) замовник поставив запитання: “А ось так можете?” … ми подумали і сказали: “Можемо!”.

Вага Грільято змінюється кардинальним чином!

Ми візьмемо для прикладу найпоширеніший вид грильято з розміром комірки 100х100. При порівнянні 1 м.кв різних типів грильято, ми отримуємо наступну вагу:

Грильято алюмінієвий 100х100 = 1,75-2 кг

Грильято оцинкований 100х100 = 3,6-3,8 кг

Точність ваги залежить від комплектації несучих підвісів і пристінкового куточка
Потримавши в руках два зразка стель під час нашого експерименту, різниця, м’яко кажучи, відчутна.

Алюмінієва стеля грильято 100х100
Алюмінієва стеля грильято 100х100 Висота: 30мм

Так само, як сказано вище, впливає на вагу комплектація грильято – підвіси бувають різної довжини, пристінковий куточок може бути теж, і алюмінієвим, і оцинкованим. Не забувайте, що грильято має різну висоту (30, 40, 50 мм), що відображається на вазі.

Основні плюси і мінуси стелі Грильято (оцинковка проти алюмінію)

Головним плюсом алюмінієвої підвісної стелі є її якість і гарантія від заводу АМТТ 30 років! Алюмінієвий Грильято можна використовувати на вулиці, підшивати козирки, арки і т.д. При цьому не хвилюючись про впливи зовнішнього середовища. Досвід експлуатації показав, що алюмінієвий Грильято відмінно зберігає свою геометрію і планшетність. Головним мінусом залишається ціна по відношенню до оцинкованого. Маленькою неприємністю можуть бути дефекти після транспортування, адже алюміній м’який, а ось оцинковка більш жорстка і переносить поїздки, але це буває рідко і часто в незначній мірі.

Оцинкований Грильято безсумнівно дешевше і це ключовий плюс. Складність може бути в монтажі, порізка проходить з великим зусиллям і складніше вивести площину стелі оцинкованої, ніж алюмінієвої. Хоч поверхня оцинкована, але корозія проникає в місця розрізів, це треба врахувати, застосування в агресивному середовищі не бажано.

Висновок:

Ціна часто буває вирішальним фактором, при ухваленні рішення «Купити», бюджет може бути обмежений. Кожен повинен уважно зважити особливості двох типів Грильято.

АМТТ надає послуги по монтажу незалежно від матеріалу. Ми завжди раді допомогти зробити правильний вибір. Телефонуйте!

ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО ПРОФЕСІОНАЛІВ

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ? НАПИШІТЬ НАМ: